PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 7 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Свічка (товста) 1шт

Серветка тришарова з новорічним малюнком 1 шт

Олівець та лінійка

Пергамент

Фен

 

Звичайно зараз будь-яку прикрасу можна придбати у магазині, проте наскільки цікавішезробити щось своїми руками. От і сьогодні, вихідний день, і ми з дітьми вирішили поєднати "приємне з корисним" та задекорувати свічки, які запалимо у новорічну нічь. Декорувати  будемо способом декупажу,  але ні клей, ні лак нам не потрібні, намість у пригоді стане звичайний фен для волосся. Прикрасити свічку своїми руками таким способом дуже легко. з невеликою допомогою з цим справиться і мала дитина.   

Отже беремо заготовку звичайної свічки. Краще якщо вона буде товстою та досить високою (більше 10 см). Крім того нам знадобляться серветки з новорічним малюнком та фен. Допомагати нам будуть олівець лінійка та шматок пергаменту або вощенного паперу. Краще за все підійдуть свічки білого кольору.

Перш за все відмічаємо на серветці, яку частину малюнку ми плануємо перенести на свічку. Малюнок може бути розташований як по всій висоті свічки, так і частково.

Вирізаємо відмічену частину - отримаємо стрічку з серветки, яка за висотою в моєму випадку така сама, як і свічка. Відділяємо білі шари серветки, нам потрібен тільки шар з малюнком. 

Обгортаємо свічку паперовою заготовкою, відрізаємо зайве. Стараємся, щоб папір поєднувався без накладання шарів на стику.

Тепер огортаємо нашу заготовкою пергаментом (він нам потрібен для зручності), включаємо фен на всю потужність та обдаємо свічку гарячим повітрям. Віск під дією гарячого повітря тане й серветка приклеюється до свічки.

Знімаємо пергамент та ще раз добре обдаємо свічку гарячим повітрям. Віск просочує серветку і остання ніби вплавляється у свічку. 

Ось така новорічна свічка для прикрашання святкового столу в мене вийшла.

А тут вона у компанії своїх подружок, зроблених моїми дітьми.

галерея